Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Zühtüpaşa Nakliyat

Yıllardır insanlar evden eve nakliyat konusunda sürekli hayal kırıklıkları yaşadıkları için  Zühtüpaşa evden eve nakliyat olarak bu hayal kırıklıklarına son vermeye geliyoruz. Zühtüpaşa semti içerisinde sizlerle sözleşme yaparak haklarınızı koruyan tek firma olmaktan gurur duyarız. Rakip firmalar genellikle sizlere sözleşme imzalatırken eşyalarınızın başına bir şey gelme durumunda sorumlu olmadıklarını sözleşme içinde geçirerek sizlere imzalatırlar. Eşyalarınıza taşıma anında bir problem geldiğinde sözleşmeyi çıkararak hemen işin içinden çıkıverirler.

Fakat  Zühtüpaşa ev taşıma böyle bir sahtekarlığı asla yapmayarak sözleşme içerisindeki maddeleri sizlere tek tek sunarız. Taşıma esnasında yaşanan her sorunu üstleniriz.Gelelim ofis eşyalarınıza.

SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ!

Büyük yatırımlar alarak aldığınız ofis eşyalarınızı yine güven vermeyen bir firmaya taşıttırmak sizlere maddi zararlara neden olabileceği gibi bilgisayarların başına bir şey geldiğinde verileri de kaybederek büyük iş kayıplarına neden olabilir. Zühtüpaşa ofis taşıma ile bu sorunlara getirdiğimiz sözleşme seçeneği vardır. Ayrıca eşyalarınızı depolatmak istediğinizde sizlere sağladığımız  Zühtüpaşa eşya depolama güveni sayesinde semt içerisinde ki tek ve en iyi depolama hizmeti alırsınız.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat