Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Yunus Nakliyat

Evden eve nakliyat evinizi, iş yerinizi veya farklı amaçlar ile kullanılacak eşyaların Yunus eşya depolama ile bir yerden başka bir yere taşınması ve depolanması gerçekleştirilmektedir. Genel olarak eşyaların boyutuna ve ağırlığına göre gerçekleştirilen taşıma hizmetlerin de gerektiğinde asansörlü taşıma hizmeti de devreye girmektedir.

Sürekli güncellenen hizmetler ile Yunus evden eve nakliyat hizmetleri kısa sürede kolay bir şekilde tamamlanmaktadır. Son derece profesyonel ekipler ile uzman şoförler aracılığı ile sorunsuz taşıma işlemleri yapılmaktadır.

SİZ KARAR VERİN BİZ TAŞIYALIM

Müşteri memnuniyetine önem veren yapısı ile ayrıcalıklı konumda yer al Yunus ofis taşıma ve ev taşıma faaliyetleri açısından hizmetler sunulmaktadır. Müşteri hizmetleri temsilcileri aracılığı ile iletişime geçerek detaylı bilgiler ve randevu alınması sağlanmaktadır. Ne tür taşıma ihtiyacına sahip olduğunuz, nereden nereye taşınacağınız ve depolanmasını istediğiniz eşyaların yoğunluğu gibi konularda bilgiler verilmesi gerekmektedir.

Bu bilgiler ışığında Yunus ev taşıma hizmetleri için faaliyete geçilmektedir. Mutfak eşyaları, personeller tarafından özenle paketlenmekte ve zarar gelmeyecek şekilde muhafaza edilmektedir. Ayrıca sigortalı taşımacılık mevcut olmaktadır.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat