Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Yunus Emre Nakliyat

Eşya taşıma faaliyetleri için ön planda yer alan Yunus Emre evden eve nakliyat firmaları, müşterilerinin memnuniyeti kapsamında var olmaktadır. Her geçen gün daha iyiye ve daha yükseğe gidebilmek için kusursuz taşıma hizmetlerini sergilemekten taviz vermemektedir. Eşyalarınızın taşınması kadar Yunus Emre eşya depolama alanında da faaliyet göstermektedir. Depolama alanlarında bulunan güvenlik sistemleri ile her saniye kayıt ve gözetim altında bulunan eşyalarınıza zarar gelmesi mümkün olmamaktadır.

EŞYALARINIZ VE GÜVENİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

Evden eve nakliyat karar verdiğiniz ev veya iş yeriniz için hiç sıkıntı çekmeden kolay bir şekilde hizmet almanız sağlanmaktadır. Uygun fiyat kapsamında kaliteli taşıma garantisi ile Yunus Emre ofis taşıma hizmetleri tüm hızı ile gerçekleştirilmektedir.

Uzman ekip kadrosu ve profesyonel şoförler ile hiçbir probleme yer verilmemektedir. Özel eşyalarınız haricinde mutfak eşyaları da dahil olmak üzere Yunus Emre ev taşıma hizmetleri ile tüm eşyalarınız paketlenmektedir. Özel eşyalarınıza zarar gelmemesi ve özelinize girilmemesi açısından paketlenmesi müşterilere bırakılmaktadır. Sigortalı taşıma güvencesi ile problemsiz taşıma hizmetleri yerine getirilmektedir.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat