Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Yeşilce Nakliyat

Nihayet hayalini eve verdin! Artık tek ihtiyacınız olan her şeyi eski evinizden ve yeni evinize güvenli bir şekilde taşımaktır. Yapılması daha kolay söyleniyor. Biriken önemsiz yıllarla ne yapacaksın? Taşınma heyecan verici bir süreç olabilir, ancak bunun için hazırlanmamak gereksiz sorunların ve stresli durumların çoğuna neden olabilir. Aşağıda, hareket etmeden önce yapmanız gereken şeylerin bir listesi bulunmaktadır.

Evden eve nakliyat sadece yenilenmiş yeni bir daireye taşınacaksanız, mobilyalarınızı koymadan önce herhangi bir kalıntı veya toz temizlendiğinden emin olun. Yakın zamanda yenilenmiş bir ev tozlu ve kirli olabilir, bu nedenle başka bir şey yapmadan önce süpürüp temizlemeyi unutmayın. Kullanılmış bir eve taşınacaksanız, evin temizlenip temizlenmediğini kontrol edin.

Bazı sahipler sizin için temizleyebilirken diğerleri bunu yapmaz. Kovaları, süpürgeler, paspaslar, elektrikli süpürge ve temizleme solüsyonlarını kendiniz doğru malzemelerle kolayca yapabilirsiniz. Evin her yüzeyinin yıkanması ve temizlenmesi, taşınmanız konusunda kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır ve bu iyi bir deneyim olacaktır.

 Hizmetlerimiz

Yeşilce evden eve nakliyat

Yeşilce ev taşıma

Yeşilce eşya taşıma

Yeşilce eşya depolama

Yeşilce ofis büro taşıma

Yeşilce nakliye fiyatları & ücretleri

Yeşilce  nakliye firmaları & şirketleriofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat