Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Yenidoğan Nakliyat

Yenidoğan evden eve nakliyat firmaları arasında sektörün gerektirdiği uzmanlık ve donanıma sahip bir firma olarak hizmetinizi görmeye talibiz. Türkiye’nin her iline nakliyat hizmeti götürmekteyiz. Uzun yıllardır içinde bulunduğumuz nakliyat işinde biriktirdiğimiz tecrübe ve edindiğimiz kurum kültürü ile hareket eder çalışanlarımızı da firma kültürümüzü taşıyabilen kişilerden seçeriz. Müşterilerimizden firmamızın güler yüzünü eksik eden ve firma kültürümüzü taşıyamayan çalışanlarımızla yolumuzu ayırırız.

YENİDOĞAN EVDEN EVE NAKLİYAT

Eşyalarınızı taşımadan önce, en uygun nakliye aracını ve ekipmanı tespit etmek için sizi yerinizde ziyaret ederek en uygun nakliye aracını ve eşyanıza uygun paketleme malzemelerini tespit edip eşyalarınızı olası hasarlara karşı en uygun şekilde paketleriz. Yenidoğan ev taşıma firmaları arasında seçkin konumda yer alan firmamız olarak bütün eşyalarınızı sigorta kapsamına alarak garantili taşıma yaparız.

Evden eve nakliyat firmamız aynı zamanda Yenidoğan ofis taşıma işinizi de aynı özen ve itina ile garantili olarak taşıyarak yeni yerine kurarız. Bütün taşıma ve paketleme işlemlerimizde en ekonomik olan teklifi sunarız. Her nevi eşyanızı, Yenidoğan eşya depolama alanlarımızda kilitli depolarımızda güvenli olarak gözetimimiz altında istediğiniz sürece tutabilirsiniz. Eşyalarınızı emanet ettiğiniz depolarımızı, düzenli olarak havalandırma ve haşereye karşı düzenli olarak ilaçlama yöntemiyle itinayla sizin adınıza saklarız.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat