Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Yeni Sahra Nakliyat

Evden eve nakliyat, taşınacak eşyaların bir yerden alınıp başka bir yere taşınması işlemidir. Yeni Sahra evden eve nakliyat işleriniz için hizmet vermektedir. Eşyalarınızı evinizden alarak taşınacak yeni adresinize itinalı ve hızlı bir şekilde ulaştırmaktadırlar. Evinize gelen taşıyıcı personel eşyalarınızın demonte ve paketleme işlemlerini yaptıktan sonra eşyalarınızı taşıyacak kapasitede ki araca düzenli bir şekilde yükleyip yeni adresinize taşır. Ve yeni adresinizde kurulumunu yaptıktan sonra size teslim eder. Yeni Sahra ev taşıma ihtiyaçlarınızı profesyonel bir şekilde çözüme kavuşturur. Hiç bir efor sarf etmeden eşyalarınız sorunsuz bir şekilde taşınır.

NAKLİYAT VE DEPOLAMA

Siz sadece evden eve nakliyat firmamızı arayarak taşınmak istediğinizi söylüyorsunuz. Sonrasında ki tüm işlemlerle personelimiz ilgileniyor. Örneğin; Yeni Sahra ofis taşıma işleminiz için firmamızı aradığınızda adresinize eksper arkadaşımızı yolluyoruz. Ve gerekli ekspertiz çalışması yapılıyor. Sonrasında eşyalarınızı taşıyabilecek kapasitede ki aracımızla birlikte alanında uzman taşıyıcı personelimizi adresinize yönlendiriyoruz.

Personel eşyalarınızın demonte ve paketleme işlemlerini yaptıktan sonra araca yüklüyor ve yeni adresinize hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırıyor. Eşyalarınızın olası deformasyon yada kırılma risklerine karşı sigorta garantisiyle eşyalarınızı güvence altına alıyor. Dilerseniz eşyalarınız yeni adresinize götürülüp kuruluyor dilerseniz Yeni Sahra eşya depolama alanlarımızda istediğiniz süre boyunca muhafaza ediliyor ve tüm bu hizmetlerimizden uygun fiyatlara faydalanabiliyorsunuz.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat