Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Yeni Mahalle Nakliyat

Günümüzde üretim yapılırken bile arz talep ile çalışan fabrikalar varsa nakliyat alanında da sizlerin düşüncelerini önemseyen Yeni mahalle semtinin en iyi nakliyatçısı Yeni Mahalle evden eve nakliyat firmasıdır. Eşyalarınıza emanet gözüyle bakarak en ufak bir hataya bile mahal vermeyiz. Piyasada dolandırıcı e taşıma firmaları günden düne arttığı için sizlere sunduğumuz hizmetler resmi web sitemizde tüm bilgilerimizle beraber yer almaktadır. Yeni Mahalle ev taşıma olarak Yeni mahalle semtinde sizlere en iyi ev taşıma hizmeti vermekteyiz.

GÜVENLİ VE İYİ NAKLİYAT

Evden eve nakliyat firma politikamızda müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımıza şahit olacak ve gönül rahatlığı ile firmamızı arayarak tüm taşıma depolama işlerinizi teslim edebilirsiniz. Yeni Mahalle ofis taşıma hizmetinde de tüm eşyalarınızı özel alarak sarar ve başına herhangi bir şey gelmesini engeller.
Ayrıca bizleri aradığınız andan itibaren imzaladığımız sözleşme maddelerince eşyalarınızı ve haklarınızı güvence altına alırız.

Bir başka hizmetimiz ise Yeni Mahalle’de eşya depolatabileceğiniz alanlarımız olan Yeni Mahalle eşya depolama seçeneğimizdir. Her türlü eşyalarınızı dilediğiniz zaman sürecinde depolatabilirsiniz.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat