Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Yalıköy Nakliyat

İstanbul’un Çatalca ilçesinde bir köy olan Yalıköy evden eve nakliyat işlerini sürekli olarak gerçekleştirdiğimiz bir bölgedir. Size kaliteli ve ilkeli hizmeti en ucuz fiyata vermeyi taahhüt eden firmamız güvenilir ve güler yüzlü çalışanları ile evden eve nakliyat yükünü sizden alacak ve müşterilerimize yeni evlerinin keyfini sürmek kalacak. Çilingoz Tabiat Parkı’nın içinde bulunan, adeta doğayla iç içe olan Yalıköy ev taşıma işlemlerinizin firmamız tarafından titizlikle gerçekleştirileceği bir bölgedir.

Yalıköy Evden Eve Nakliyat

Eğer aradığınız hizmet ev taşıma değil Yalıköy ofis taşıma ise firmamız ofis eşyalarınızı da aynı ev eşyası gibi özenle ve titizlikle kategorize ederek paketleyip taşır. Size de yeni ofisinizde işlerinizi büyütüp daha çok para kazanmak kalacaktır.

Ev veya ofis eşyalarınız fazla gelebilir. Bunun için dert etmeyin. AB standartları ile dizayn edilmiş Yalıköy eşya depolama hizmetlerimiz ile fazla eşya yükünden son derece uygun bir fiyata kurtulacak ayrıca eşyalarınızı istediğiniz zaman teftiş edebileceğiniz 7/24 güvenlik sağlanan bölgemizde bulunmasından büyük bir mutluluk duyacaksınız.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat