Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim
nakliye keşifcisi

Ücretsiz Expertiz

Nakliyat işleriniz de sağlıklı ve güvenilir bir taşıma için ön keşif daima önemlidir, bu sebeplerden dolayı teferuatlı işlerinizde muhakak firmamızdan ücretsi z bir ekspertiz talebinden bulunun ki işiniz en iyi şekilde hayalinizdeki gibi olsun.

Vip Nakliye
Uysal Nakliyat / Haber / Vip Nakliye

En popüler ve en çok ihtiyaç duyulan sektörlerden biri taşımacılıktır. Çeşitli alanlarda nakliye hizmetlerine ihitiyaç duyulmaktadır. Bizde istanbul kurumsal evden eve nakliyat hizmetleriyle sektörde çok önemli bir yere ulaştık. Kurumsal kimliğimiz her faaliyetimizde ön plandadır.

Bunun yanında müşterilerimize vermiş olduğumuz değer memnun edicidir. Bünyemizde çalıştırdığımız uzman personellerle en iyi hizmetleri sağlıyoruz.Hizmet talebiniz doğrultusunda uzman eksper birimimiz adresinize gelecektir. Bu hizmet kapsamında eşya tespit çalışması yapılacaktır.

Evinizde bulunan ve istanbul evden eve nakliyat kapsamında taşınacak olan tüm eşyaların tespiti titizlikle yapılmış olacaktır. Yapılacak olan nakliye planlaması için eksper hizmetini ücretsiz bir şekilde sunmaktadır. Bu çalışma sonrası nihai teklifimizi iletiyor ve kabul etmeniz durumunda nakliye işlemlerine hızlı bir şekilde başlıyoruz.

Eşyalarınızın sökülmesi, demonte işlemleri ambalajlanması ve araçlara taşınması deneyimli çalışanlarımız tarafından yapılacaktır. Bu anlamda evden eve nakliyat olarak İstanbul’da lider ve rakipsiz bir durumdayız. Her zaman için hızlı hizmet anlayışımızı kalitemizle birleştiriyor ve sizlere en iyi kalitedeki çalışmalarımızı uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Teklif İste
Biz size ulaşalım


ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat