Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Velibaba Nakliyat

Geniş araç filosunun yanı sıra alanında uzman kişilerden oluşan ekiplerimizin olması, Velibaba evden eve nakliyat başta olmak üzere semtte birçok farklı türde hizmet sunulmasını beraberinde getirmektedir. Özellikle kaliteli işlemler için tercih edilen nakliye firmamız eşyaların taşınması durumlarında hiçbir olumsuz durum yaşamamaya özen göstermektedir.

Eşyaların sigortalanması dışında güvenlikli bir şekilde paketlenmesi ve ambalajlanması sağlanmaktadır. Böylelikle herhangi bir durumdan kaynaklı hasar alması imkân dahilinden çıkarılmaktadır. Yüksek katlı binalardan yapılacak Velibaba ev taşıma işlemlerinde ise asansörlü sistem kullanımı mümkün olmaktadır. Böylelikle çok daha kısa bir süre içinde nakliye işleminin gerçekleşmesi yapılırken güvenlikli bir şekilde indirilmesi de sağlanmaktadır.

NAKLİYE HİZMETLERİNDE AVANTAJLI UNSURLAR

Evden eve nakliyat firmamız tarafından son derece üst bir seviyede sağlanan bu hizmet çeşidinde herhangi bir aksilik yaşanması söz konusu değildir. Velibaba ofis taşıma içinde geçerli olan bu sistemin dışında eşyaların belirtilen süre içinde yapısında uygun bir şekilde indirilmesi sağlanmaktadır. Kusursuz bir şekilde taşımacılık hizmeti sunan firmamızın tercih edilmesi zahmetsiz bir şekilde eşyaların taşınması mümkün olmaktadır. Velibaba eşya depolama açısından da geniş imkanlar vaat eden firmamız güler yüzlü ve konforlu nakliye sunmaktadır.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat