Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Ünalan Nakliyat

Evden eve nakliyat alanında hizmet veren firmamız Ünalan ev taşıma başta olmak üzere birçok farklı taşımacılık türünde güven vermektedir. Semtler arasında yapılan nakliye işlemleri dışında Ünalan gibi bilinen bölgelerde de hizmet sunan firmamız geniş araç filosuna sahiptir. Bununla birlikte teknolojik imkanları da kullanmasıyla tanınan firmamız Ünalan ofis taşıma hizmetlerinde asansörlü alternatifi barındırmaktadır.

Çok yüksek olan plazalar için kullanışlı olan bu seçeneğin kullanımı hız ve pratiklik kazandırmaktadır. Ünalan eşya taşıma işlemlerinde ise kusursuz ve zamanında teslim yapılmaktadır. Tecrübe kişilere sahip olan nakliye firmamız aynı zamanda Ünalan eşya depolama için geniş fırsatlar sunmaktadır.

NAKLİYE HİZMETLERİNDE ÜSTÜN KALİTE

Eşyaların hasarsız bir şekilde ulaştırılmasında önemli olan paketleme ve ambalajlama işlemleri de ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Böylelikle eşyaların zarar görmemesi için kalite standarttı yüksek olan paketleme malzemeleri tercih edilmektedir.
Herhangi bir vuruk, çizik ya da çatlak olmaması için eşyaların kolilemesi de boyutlarına göre ekibimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır. Ünalan evden eve nakliyat dışında birçok farklı taşımacılıkta kullanılan hizmet avantajları ile firmamız müşteri memnuniyetinde bir numaradır.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat