Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Ümraniye Ofis Taşıma

Alanında en iyilerden bir tanesi olan nakliye firmamız evden eve nakliyat başta olmak üzere çeşitli taşımacılık hizmetleri sağlamaktadır. İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden bir tanesi olan Ümraniye ofis taşıma dışında evden eve nakliyat ve eşya taşıma işlemleri içinde firmamızın hizmet verdiği bölgelerdendir. Son derece titiz bir şekilde yapılan taşımacılık işlemlerinde hasarsız ulaşım sağlanmaktadır. Sigortalı olarak taşıma hizmeti sağlayan firmamız geniş araç filosuna sahip olmanın avantajlarını da kullanmaktadır.

OFİS TAŞIMACILIĞI HAKKINDA

Firmamızla iletişime geçilmesiyle Ümraniye ofis taşıma işlemleri için araç seçimi yapılmaktadır. Genellikle küçük boyutlu araçlar ofis taşımacılığı için yeterli olurken evden eve nakliyat hizmetlerinde geniş araçlardan yararlanılmaktadır. Bunun yanı sıra, ekibimizde son derece profesyonel ve donanımlıdır. Sadece eşyaların taşınması değil, demonte ve monte işlemleri de yapılmaktadır. Bununla birlikte eşyaların düzenlenmesi, paketlenmesi, ambalajlanması gibi nakliye işlemlerinin tamamı da ekibimiz tarafından yerine getirilmektedir.
Son derece hassas bir şekilde yapılan işlemlerde eşyanın sahip olduğu özelliklere göre bir ayrım yapılmaktadır. AB standartlarında olan malzemeler ile paketlenen eşyalardan kırılma riskine sahip olanlar için özel önlemler alınmaktadır.

Çok daha yumuşak unsurların köşe bölümlerine konulmasından sonra paketleme yapıldığı gibi, taşıma sırasında çarptırma riskine sahip çıkıntılı eşyalarda streç film ile sarılmaktadır. Böylelikle en ufak bir çizik, vuruk ve darbe olmadan Ümraniye ofis taşıma işlemleri sonlandırılmaktadır. Yüksek kattan yapılacak ofis taşımacılığında ise asansörlü sistemden yararlanılabilmektedir. Böylelikle çok daha hızlı ve kolay bir şekilde ofisin taşınması sağlanmaktadır. Ofis taşıma hizmetleri en iyi taşınma çözümleri.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat