Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Ümraniye Nakliye

Nakliye hizmetlerinde lider konumda bulunan firmamız geniş araç filosuna sahiptir. Tecrübeli kişilerden oluşan ekibimiz ile profesyonel bir nakliye hizmeti verilmektedir. Makul fiyatlarda olan hizmetlerimiz için iletişime geçilmesi yeterli olmaktadır. Evden eve nakliyat başta olmak üzere çeşitli taşımacılık işlemlerinde kusursuz performans sunan firmamız aynı zamanda, teknik destek imkanlarına da sahiptir. İstanbul’un önemli ilçelerinden Ümraniye evden eve nakliyat alanında firmamızın hizmet sağladığı bölgelerin başında gelmektedir. 2+1 evler için çok daha küçük boyutlu araçlarımız bulunurken 3+1 odalı evler için geniş araçlarımız yer almaktadır.

Ümraniye Tel : 0216 573 58 68 

Çağrı Merkezi : 0850 346 58 68

Hızlı İletişim   : 0543 544 58 68

NAKLİYE HİZMETLERİNDE

İstenilen gün ve saatte hizmet sunan ekibimiz sadece taşıma işlemlerini değil, paketleme, ambalajlama ve kolileme işlemlerinde de görev almaktadır. Eşyaların kaliteli ambalajlar ile paketlenmesinin sağlanmasından sonra düzenlenmesi gereklidir. Ümraniye evden eve nakliyat hizmetlerinde yüksek katlı evler için asansörlü sistemde kurulabilmektedir. Çok daha hızlı bir şekilde eşyaların güvenli olarak taşınmasını mümkün kılan asansörlü düzeneğin kurulması da kolay bir şekilde olmaktadır.

Kırılma tehlikesi bulunan eşyaların ise daha yumuşak malzemeler ile sarılmaktadır. Böylelikle taşıma anında zarar görmesinin önüne geçilmektedir. İşlem sırasında yapılan hizmetlerin dışında taşıma anında hasar alması mümkün olan eşyalar streç film ile sarılmaktadır. Vuruk, çizik gibi zararların olmaması için masa, sandalye, sehpa gibi eşyaların çıkıntılı bölgeleri de dikkatli bir şekilde paketlenmektedir. Sigortalı olarak Ümraniye evde eve nakliyat hizmetleri sunan firmamızdan yüksek oranda memnun kalınacağı da şimdiden bilinmelidir.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat