Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Ümraniye Ev Taşıma

Hayatımızda meydana gelen değişiklikler bazen yaşadığımız evi bile terk etmemize neden olabilmektedir. Terk etmek deyince her zaman olumsuz anlama da gelmemektedir. Daha iyi bir iş veya daha iyi bir ev için taşınma işlemine karar verilebilmektedir. Bu durumda mevcut kullanılan evdeki eşyaların hasar görmemesi ve olduğu gibi taşınabilmesi için Ümraniye ev taşıma hizmetleri tüm profesyonelliği ile hizmet vermektedir. Müşterilerinin istekleri doğrultusunda taşıma işlemleri gerçekleştirilmektedir.

PROFESYONEL HİZMET İSTEYENERE

Asansörlü taşıma hizmeti gerektiğinde kullanıma dâhil olmaktadır. Taşıma işlemi içerisinde çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve benzeri cihazların sökülerek paketlenmesi, koltuklarınızın taşınır hale getirilmesi, sizin dokunulmasının istemediğiniz eşyalarınız haricinde tüm eşyalarınızın titizlikle tek tek paketlenmesi Ümraniye ev taşıma hizmeti içerinde sayılmaktadır. Kırılma ve benzeri hasarlara olanak tanıyacak hiçbir hataya yer verilmemektedir.

Taşıma konusunda bilinçli, tecrübeli ve uzman kişiler tarafından oluşturulmuş takım arkadaşları ile çalışılmaktadır. Taşıma işlemlerinde aktif olan şoförler de son derece titiz davranmakta ve büyük şehirlerin trafik yoğunluğundan etkilenme oranını minimize ederek faaliyet göstermektedir. Deneyimli ve ter-crübeli şoförler ile çalışılmaktadır. Zamanında taşıma işlemi bitirilmekte ve dolayısı ile teslimat anlaşıldığı sürede gerçekleşmektedir. Diğer taraftan Ümraniye ev taşıma olarak herhangi bir kırılma, hasar ve benzeri olumsuz durumlar ile karşılaşılması durumunda tüm sorumluluğu üzerimize alarak, maddi manevi yapılması gereken işlemler yapılmakta ve bu olumsuz sürecin telafi edilmesi için çözümler sunulmaktadır. Ev taşıma şirketi.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat