Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Tuzla Ofis Taşıma

Ofis sahibi iş adamları ofislerini son derece kaliteli ve pahalı malzemeler ile döşeyerek hangi alanda çalışıyorlarsa bu eşyalarla kusursuz bir iş yapmak amacı güderler. Bazen bulundukları adresten başka bir adrese çeşitli nedenlerden dolayı taşınmak zorunda kalırlar. Bu nedenlerin başında ofislerine artık sığamamalarından kaynaklı daha büyük bir ofise geçme istediği olabilir. Ya da ofislerinin bulunduğu adresin, çalışanlara uzaklığından dolayı daha merkezi bir yer seçilerek oraya taşınmak istenebilir. Eğer İstanbul ilinde ofis sahibiyseniz Tuzla iş yeri taşıma tüm ofis malzemelerinizin taşınmasını paketlenmesini tamamen üstlenerek sizleri büyük bir yükten kurtarırız.

KUSURSUZ OFİS TAŞIMA; TUZLA OFİS TAŞIMA

Ofis eşyalarınızın her biri genelde paha biçilemez değere ve verilere sahip olan bilgisayarlardan oluşur. Bilgisayarların başına herhangi gibi bir zarar gelmesi durumunda belki milyarlar kazanacağınız işleri kaybetme riski ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu riske girmemek için yapmanız gereken tek şey Tuzla ofis taşıma firmamıza ulaşmanız ve bizlere teklif formu göndermenizdir. Sizlerle anlaştığımızda yaptığımız ücretsiz ekspertiz raporu ile eşya sayınızı, eşya durumunuzu, eşya büyüklüğünüzü, ofisinizin nereye taşınacağınız, paketleme işini bizlerin mi yapacağı gibi ayrıntıları sizlerden isteriz. Bu ayrıntılara göre yaptığımız ekspertiz raporuna uygun planlı bir şekilde harekete geçeriz. İş yeri taşıma için en iyi çalışanlarımızı bir araya getirerek bir ekip kurarız.

Ofis taşıma tüm bu işlemlerden sonra Tuzla ofis taşıma firmamız adresinize belirttiğiniz tarihte gelerek ofis eşyalarınızın her birini barkotlara sistemi ile gruplar. Hangi sandalyenin hangi masaya ait olduğunu ve masanın kime ait olduğu bilgiler barkotlara yazılır. Daha sonra ofis eşyalarınızın başına çarpma, çatlama, kırılma, sürtme, çizilme, darp alma gibi zararların gelmemesi adına özenle ve dikkatli bir şekilde paketlenerek dilenilen adrese taşınır. İstanbul ilinde kusursuz bir ofis taşıma için firmamıza ulaşın!ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat