Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Tuzla Nakliye

Ev veya iş yerlerinizin farklı il veya ilçelere taşınması gerektiğinde ya da belirli sürelerde eşyalarınızın toplanarak eşya depolama hizmetlerine ihtiyaç duyulması durumlarında etkin hizmetler sunulmaktadır. Ciddi anlamda sorun edilen taşınma işleminin günümüz dünyasında zor olacak hiçbir durumu kalmamaktadır.

Tuzla  Tel : 0216 573 58 68 

Çağrı Merkezi : 0850 346 58 68

Hızlı İletişim   : 0543 544 58 68

Gerekli olan tüm paketleme ve taşıma hizmetleri Tuzla evden eve nakliyat firmaları kapsamında güvenle ve sorunsuzca gerçekleşmektedir. Memnun olacağınız ve hiçbir problem ile karşılaşmadan taşınabileceğiniz garantisi altında taşıma işlemleri tamamlanmaktadır. Eşyaların boyutları ve ağırlığına uygun olarak araçlar tercih edilmekte ve taşınılacak alanın konumuna göre asansörlü taşımacılık devreye girmektedir.

KALİTEDEN ÖDÜN VERMEYİN

Evden eve nakliyat faaliyetinin gerçekleştirilmesi için gerekli olan sigorta kapsamı çerçevesinde taşınacak olan tüm malzemelerinizin kayıt altına alınması ve bu şekilde sigortalatması gerçekleştirilmektedir. Böylece Tuzla evden eve nakliye olarak olası problemlere karşı tüm sorumluluğu üstlenmekte ve herhangi bir kayıp veya hasarlı eşya olması durumunda zararın karşılanması üstlenilmektedir.

Hizmetlerin kalite standardı çerçevesinde gerçekleştirilmesi için disiplinli personellerden oluşturulmuş kadrolar ile çalışılmaktadır. Hem personeller, hem kullanılacak ekipmanlar hem de nakliye yapılırken görev alan şoförlerin tüm belgelerinin tam olması açısından güvenle hizmetinize amade olunmaktadır.

Taşınma konusunda karar vermeniz ve taşınacak malzeme listesini ve taşınacak il veya ilçe konumunu belirtmeniz durumunda; istediğiniz tarihe göre uygun personeller ve araçlar görevlendirilmektedir. Tüm eşyaların özenle paketlenmesi ve sağlam paletler kullanılarak zarar görmemesine özen gösterilmektedir.

Oluşabilecek hasarlara karşı size verilen sigorta belgeleri ile hakkınızı aramanız, hiç zaman kaybetmeden bu problemin çözülmesi ve harasın karşılanarak mağdur edilmemeniz konusunda desteklerini içtenlikle sunmaktadır. Müşteri memnuniyetine özen gösteren Tuzla evden eve nakliyat firmaları sunduğu sigorta referansı ile farkını ortaya koymakta ve ayrıcalıklı olduğunuzu hissettirmektedir.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat