Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Tuzla Depolama

Evden eve nakliyat sektöründe en önemli olan konular arasında eşyalarınıza sizin kadar değer veren firmalar ile iletişime geçmeniz ve sadece fiyat uygunluğuna bakılarak taşıma firmalarını tercih etmemeniz olmaktadır. Bu durumda ortaya çıkan güven konusu sözde kalmamakta ve söz uçar yazı kalır sözünden hareketle resmileştirilmektedir. Eşyalarınızın eski ya da yeni olması fark etmeksizin sizin için ne kadar değerli olması önem kazanmaktadır. Bu nedenler ile güvene dayalı bir taşıma hizmeti sunularak, Tuzla ev depolama kapsamında depomuza taşıdığımız eşyalarınızı sigorta işlemine tabi tutarak olası problemler veya hasar oluşması sonucunda zararın tamamı tarafımızdan karşılanmaktadır.

GÜVENLİ HİZMETİN ADRESİ

Eşya depolama genel olarak hizmet verdiğimiz tüm alanlarda gelişen teknoloji ve ekipmanlar ile en iyi hizmetin verilmesi amaçlanmakta ve bu doğrultuda hareket edilmektedir. Müşteri memnuniyetine önem verilerek sizin için en iyi olan taşıma ve depolama hizmeti sunulmaktadır. Düzenli olarak eğitimlerden geçirilen ve gerek eşyalarınızın zarar görmemesi gereke en kaliteli hizmetin sunulması açısından uzman personellerin yetiştirilmesi Tuzla eşya depolama bünyesinde gerçekleştirilmektedir. Bu konuda son derece hassas olunarak en küçük bir hataya veya probleme yol açacak bir durum söz konusu edilmemektedir. Eşyalarınızın depolanması ve muhafazası için gerekli görülen tüm kriterler gözden geçirilmektedir. Size en uygun kapasitede alanların tercih edilmesi sağlanmaktadır.

Eşyalarınızın depolanması sonrasında sınırsız bir süre zarfına sahip olmanız sağlanarak sizin için yapılması gereken her hizmetin yüksek kalite standardına uygun gerçekleştirilmesi öngörülmektedir. Eşya depolama kapsamında teslim aldığımız eşyalarınızın hiçbir şekilde zarar görmesi mümkün olmamakta ve Tuzla eşya depolama olarak hem sigorta kapsamında güvence altına alınmanız hem de 24 saat kamera sistemleri ile takip edilmesi sağlanmaktadır. Olası bir problemde anında müdahale edilmesi için etkili bir yöntem olarak uygulanmaktadır.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat