Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referanslarımız Yorumlarımız İletişim
nakliye keşifcisi

Ücretsiz Expertiz

Nakliyat işleriniz de sağlıklı ve güvenilir bir taşıma için ön keşif daima önemlidir, bu sebeplerden dolayı teferuatlı işlerinizde muhakak firmamızdan ücretsi z bir ekspertiz talebinden bulunun ki işiniz en iyi şekilde hayalinizdeki gibi olsun.

Uysal Nakliyat / Tokatköy Nakliyat

Tokatköy Nakliyat

Zamanın en iyi taşıma ve evden eve nakliyat hizmetleri ile depoma hizmetleri sunan Tokatköy semtinin tek firması Tokatköy evden eve nakliyat hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Teknolojinin gelişmesiyle beraber firmamızda uyguladığımız hizmetlerde gelişerek büyümeye devam etmektedir. Ev taşıtmak istediğinizde Tokatköy ev taşıma hizmetimizden asansörlü taşıma fırsatı ile sahip olabilirsiniz.

YENİLİKÇİ TAŞIMA FİRMASI

Firmamızda asansörü taşıma sistemi kullanarak dar ve uzun merdivenlerde eşyalarınıza zarar gelmesini engelleyerek camdan ya da balkondan eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşırız. Asansörlü sistemimizi piyasadaki rakip firmalara göre çok daha uygun fiyatlarla kiralayabilirsiniz.
Peki sizler hiç ofis eşyalarını paketlerken karışıklığa yer vermemek için tek tek etiket sistemi ile çalışan bir firma duydunuz mu? Semtin tek ofis taşıma hizmeti veren Tokatköy ofis taşıma ile arkanıza yaslanıp rahat bir nefes alabileceksiniz.

Şehir dışına bir süreliğine çıkmak zorunda olunca evinize kira ödeme derdinden kurtaran Tokatköy eşya depolama hizmetinden yararlanmak ve diğer tüm taşıma hizmetlerimizden yararlanmak için semtin en iyi en güvenilir hızlı taşıma şirketini seçebilirsiniz. Bu sayede işinizi garanti altına alabilirsiniz.

Teklif İste
Biz size ulaşalım