Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Tatlısu Nakliyat

Evden eve nakliyat sektöründe meydana gelen köklü değişiklikler endişelerinizin kaybolmasında da etkili olmuştur. Kullanılan malzemelerin kaliteli olması, asansör sistemi derken Tatlısu ev taşıma hizmeti ile size sorunsuz taşınma imkânını sunarız. Eşyalarınızın kırılmaması için kullandığımız pıt pıt ambalaj malzemesi darbelere karşı dayanıklı bir malzemedir.

Tatlısu ofis taşıma hizmetinde de firma olarak profesyonel ekibimiz ile montaj ve demontaj imkânını size sağlayabiliriz. Ofis eşyalarınızın zarar görmemesi için ambalaj tekniğimiz içinizi rahatlatacaktır. Tatlısu eşya taşıma olarak bu işi severek yapacak ve uzman kişilere iş imkânı sunarak kaliteli çizgimizi her geçen gün sağlamlaştırdık.

TAŞINMADAN ÖNCE İYİ DÜŞÜNÜN!

Son dönemlerde bir hayli gözde olan eşya depolama hizmeti ile de hizmetinizdeyiz. Tatlısu eşya depolama ile kullanmadığınız, atmaya kıyamadığınız eşyalarınızı sizden alarak muhafaza edebiliriz. Eşyalarınıza zarar gelmemesi için seçtiğimiz depolama alanlarımız nem rutubete görmemektedir. Tatlısu evden eve nakliyat ile eşyalarınızı güvende ve sıfır hasar ile taşımak firma olarak vizyonumuzdur. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizin güveninizi kazanmak için varız.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat