Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Tantavi Nakliyat

Taşınma işi oldukça zor bir süreçtir ve uzman yardımı gerektirir. Bu yüzden yıllardır hizmet verdiğimiz nakliyecilik alanında Tantavi eşya taşıma muhiti içersinde hizmet vermekteyiz. İşimizde dikkat ve özen göstermek misyonumuzdur. Tarafımızdan eşyalarınız zararsız şekilde taşınmaktadır. Tantavi ev taşıma bölgesindeki firmamızın en önemli amacı hasarsız ve düzenli bir taşıma işi gerçekleştirmektir.

Sizde taşınmanın size getirdiği yüklerden kurtulabilir, Tantavi evden eve nakliyat çevresindeki eşyalarınızı işinin ehline teslim etmenin rahatlığıyla taşınabilirsiniz. Bunun yanı sıra firmamız eşyalar için taşıma sigortası garantisi de vermektedir. Özelilikle Tantavi ofis taşıma işlerinde önemli evrak ve dosyaların garantisinin verilmesi müşteri tarafından oldukça önemlidir.

TANTAVİ EŞYA TAŞIMA

Evden eve nakliyat işleri eşyalara özel bir paketleme gerektirir. Paketleme esnasında kırılmayacak şekilde kolilenmelidir. Diğer bir hizmetimiz ise depolama yapmaktır. Tantavi eşya depolama bölgesindeki en profesyonel hizmeti biz vermekteyiz. Müşterilere ait eşyalar uygun bir şekilde paketlenerek depolanmaktadır. Bu paketleme işlemi eşyanın türüne ve büyüklüğüne göre yapılmaktadır. Bu işlemler sayesinde eşyalarınız güvenle saklanır ve istediğiniz zaman istediğiniz yere ulaşır.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat