Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Sultantepe Nakliyat

Evden eve nakliyat aynı şehirde ya da ülkenin diğer ucundaki başka şehirde yeni bir hayata başlayacaksınız. Satın aldığının ya da kiraladığınız yeni evlerinize eşyalarınızı ulaştırması için Sultantepe ev taşıma hizmetlerine müracaat ederek kısa sürede sorunsuz nakliyat hizmetinden faydalanırsınız. Ev eşyalarınızın yanı sıra ofis eşyalarınız içinde gerekli hizmeti sunan Sultantepe ofis taşıma en ufak bir çizikle dahi müşterilerini karşılaştırmadan hizmet sunmaktadır.

Yalnızca İstanbul ve çevresine değil ülkenin her alanına hizmet sunan Sultantepe eşya taşıma aynı zamanda parça eşya taşıma ve eşya depolama konusunda da arzu edilen hizmeti sunmaktadır. Sahip olduğu depolarına eşyaları özenle paketleyerek ulaştıran Sultantepe eşya depolama kendisini arayan herkese telefonla da istenilen yardımları yapmaktadır.

UYGUN FİYAT VE KALİTELİ HİZMET

Telefondan ya da adreslerden kendisine ulaşan ve fiyat teklifleri almak isteyen kişilere anında dönüş yapan Sultantepe evden eve nakliyat tüm hizmetlerinin kendisine özel planını yaptığı gibi fiyatlarını da sunulan hizmetlerin oranlarına göre belirlemektedir. İstenilen tarihlerde verilen adreslere gelerek taşınmaları gerçekleştiren nakliyat kalitesinden ödün vermeden aynı titizlikle hizmet vermeyi amaçlamaktadır.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat