Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Parça Eşya Taşıma

Uzun yıllardır taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız ile iletişim kurulması halinde istenilen zamanda parça eşya taşınabilmektedir. İstanbul’un önemli ilçelerinden Sultangazi parça eşya taşıma işleminde hizmet verilen ilçelerin başında gelmektedir. Son derece alanında tecrübeli kişilerde oluşan ekiplerimiz kısa süre içinde verilen adrese yönlendirilmektedir.

Eşyaların ambalajlanması ve paketlenmesi de ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Büyük boyutlu eşyaların kolileme işleminde kaliteli ambalaj malzemeleri kullanılmaktadır. Kırılma ihtimali olan cam, seramik gibi eşyalar ise öncelikle kaliteli bir şekilde sarılmaktadır. Paketlemeden önce kırılmasını önleyici unsurlar ile çevrelenmektedir. Böylelikle gerek taşıma sırasında gerek araç içinde hiçbir problem ile karşılaşılmamaktadır.
Parça eşya taşıma firmamız tarafından sunulan hizmet kalitesinin yüksek olduğu da hemen görülmektedir.

PARÇA EŞYA TAŞIMADA SUNULAN İMKANLAR

AB standartlarında olan ambalaj malzemeleri dışında battaniye, poşet gibi gereksiz ve faydasız ürünlerin kullanılması kesinlikle söz konusu değildir. Evden eve yapılan Sultangazi parça eşya taşıma işlemlerinde zamanda önemli bir husustur. Eşyaların alınması hızlı bir şekilde olduğu gibi teslim edilmesi de önceden belirtildiği zaman diliminde gerçekleşmektedir.
Eşyaların taşınmasında herhangi bir vuruk, kırık, çizik olması da söz konusu değildir. Aynı araç ile birden fazla eşyanın taşınması mümkün olduğu gibi, eşyaların özelliklerine göre ayrım yapılmaktadır. Yetkileri ve belgeleri tam olarak firmamızın müşteri memnuniyet oranı da oldukça yüksektir. Bununla birlikte yapılacak taşıma işlemlerinde tamamında hiçbir zahmet verilmemesi de kaliteyi sağlayan hususlardandır. Sultangazi parça eşya taşıma alanında sektörünün vazgeçilmesi firmamız profesyonel bir anlayışla hizmet vermeye devam etmektedir.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat