Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Parça Eşya Taşıma

Özel eşyalarınızı aldıktan sonra evlerinizden ya da iş yerlerinizden ayrılmaktasınız. Sonrasında mekânlarınıza gelen Sultanbeyli parça eşya taşıma ekibi incelemeleri yaptıktan sonra gerekli malzemeleri hazırlayarak toparlanmalara başlamaktadır. Belirli sıralar ile toparlanmakta olan eşyalar tek kullanımlık kaliteli malzemeler kullanılarak en iyi şekilde korunmaktadır.

Sonrasında dış cepheye kurulmakta olan asansör sistemi sayesinde en ufak bir darbeye ahi maruz bırakılmadan bakımları önceden yapılmış olan araçlara yerleştirilmektedir. Bu özel hizmetin kısa zamanda uygun fiyatlara sıfır hasar ile yapılabildiğini gören kişiler günlerce ne kadar gereksiz stresler yaşamış oldukları için büyük pişmanlıklar duymaktadır.

ÖNCELİĞİMİZ SİZLERİN MEMNUNİYETİ

Çevrelerinde iş yerlerini ya da ev eşyalarını taşımayı düşünen kişilere Sultanbeyli parça eşya taşıma hizmetlerinin kalitesini anlatıp, zaman kaybetmeden nakliyat ile gerekli iletişimleri kurmaları gerektiğini anlatmaktadırlar. Ülkemizin her alanına kaliteli hizmetler sunmakta olan nakliyat parça eşya konusunda da diğer taşınmalar gibi özenli davranıp, taşınacak olan eşyaları gerekli ambalajlama ürünlerini alarak paketlemekte ve araçlara taşımaktadırlar.

Ekip içerisinde mobilya konusunda deneyimli olan elemanlar sayesinde büyük ebatlı olan ve sökülmesi gereken tüm eşyalarda olması gerektiği şekilde parçalandıktan sonra paketlenmektedirler. Kurulum ve montaj gerektiren tüm eşyalar ile yeni yerlerinde de ilgilenmekte olan Parça eşya taşıma ekibi bu sayede eşya sahiplerinin ekstra ödemeler yapmamasını ayrıca usta arayışları içerisine girerek zaman kaybı yaşamamalarını sağlamaktadır. Buda eşya sahiplerini büyük ölçüde memnun etmektedir.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat