Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Soğanlık Nakliyat

Ev veya iş yerlerinizi taşımak için Soğanlık evden eve nakliyat firmaları tercihiniz olursa; hiçbir zahmete girmeden tamamlanması sağlanmaktadır. Zorlu süreci sadece izleyerek geçirmeniz ve tüm işlemlerin firma tarafından gerçekleşmesi sunulmaktadır. Sigortalı taşımacılığı gerçekleştirerek, eşyalarınıza zarar gelmesi engellenmektedir.

STRES OLMADAN TAŞININ

Her ihtimale karşılık olası problemler karşısında tüm sorumluluğu üstlenerek gereken zararın Soğanlık ev taşıma hizmeti gereği karşılanmasını sağlamaktadır. Sigortalı taşımacılığın yanı sıra asansörlü taşıma hizmetlerini de sunarak, hem sizin hem de firma çalışanlarının tehlike arz eden durumlardan uzaklaşması açısından önlemini almaktadır.

Aynı şekilde taşıma faaliyetlerini de daha kısa sürede tamamlamaktadır. Taşınacak olan eşyalarınızın bilgisini ve taşınmak istediğiniz ev veya ofisin adresini paylaşmanız durumunda ekipler devreye girerek gerekli taşınma çalışmalarını başlatmaktadır.

Farklı eşya kategorisine göre Soğanlık ofis taşıma işlemlerini uygun araçlar ile gerçekleştirmektedir. Evden eve nakliyat hizmetinin yanı sıra belirli veya sınırsız süreler için Soğanlı eşya depolama konusunda da faaliyet göstermektedir. Eşyalarınızı güvenlik sistemleri kontrolünde korumakta ve herhangi bir zarar gelmesini engellemektedir.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat