Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referanslarımız Yorumlarımız İletişim
nakliye keşifcisi

Ücretsiz Expertiz

Nakliyat işleriniz de sağlıklı ve güvenilir bir taşıma için ön keşif daima önemlidir, bu sebeplerden dolayı teferuatlı işlerinizde muhakak firmamızdan ücretsi z bir ekspertiz talebinden bulunun ki işiniz en iyi şekilde hayalinizdeki gibi olsun.

Uysal Nakliyat / Şişli Eşya Taşıma

Şişli Eşya Taşıma

Eşyaların taşınma işlemi gerçekleşmeden eşya çokluğuna bakılıp taşıma bedeli müşteriye bildirilir. Taşıma günü;

1- öncelikle sökülmesi gereken mobilyalar sökülür. Bütün mobilyalar battaniye ve iplerle sarılıp paketlenir.Koltuklar kanepeler,yataklar ,beyaz cinste eşyalarınız naylona sarılır.Ambalajlı olarak kamyona yüklenir. Taşınılacak yeni adreste de merdivenlerden ambalajlı olarak çıkarılır. Yerleşmesi gereken odalara yerleştirildikten sonra üzerindeki battaniye ve ipler çözülüp alınır.

2- Buzdolabı, fırın, çamaşır, bulaşık, kurutma makinesi, bombeli camlı vitrinler battaniyeye sarılıp iple bağlanır.

3- Yatak odası gardıropları da monte ettikten sonra kulp çıkıntısı, ayar vidaları, camlı kısımları ve menteşeleri olması nedeni ile kamyonda çıkıntıları boşluklara denk gelecek şekilde ambalajlanır. Gidilecek yeni evde tekrar mobilyaların montajı yapılır.

4- Bardak, yemek takımları, kristaller, aksesuarlar kağıda sarılıp koli ve fıçılara yerleştirilir. Mobilyalarınız diğer tarafta yerleşince tekrar yerlerine konulur. Bizden sonra size vitrin içinde kendi ihtiyacınıza göre yerleştirmeniz kalır.

5- Televizyon, video, müzik seti gibi elektronik cihazlar önce battaniyelere sarılıp muhtelif büyüklükteki kolilere yerleştirilip iple bağlanır.

6- çiçekler, büyüklüklerine göre koli ve fıçılara yerleştirilir.

7- Taşınmadan dolayı herhangi bir hasar olması halinde tamir edilebilirse tamir; tamiri mümkün değilse bulunabilen bir şey olması kaydı ile yenisini alıp müşteriye teslim ediyoruz.(bardak,tabak ,cam eşyalara garanti vermiyoruz)
8- Elektronik ve elektrikli eşyalarda fiziki bir hasar olması halinde tarafımızdan tazmin edilecektir. Daha fazla bilgi için şişli evden eve nakliyat sayfası yada eşya taşıma sayfamızı ziyaret ede bilirsiniz.

Hizmetlerimiz 

Şişli eşya taşıma

Şişli eşya taşımacılığı

Şişli eşya nakliyesi 

Şişli eşya taşıma firmaları

Şişli şehirler arası eşya taşıma

Şişli şehir içi eşya taşıma

Şişli eşya taşıma firmaları & şirketleri

Şişli eşya taşıma fiyatları & ücretleri

Teklif İste
Biz size ulaşalım