Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referanslarımız Yorumlarımız İletişim
nakliye keşifcisi

Ücretsiz Expertiz

Nakliyat işleriniz de sağlıklı ve güvenilir bir taşıma için ön keşif daima önemlidir, bu sebeplerden dolayı teferuatlı işlerinizde muhakak firmamızdan ücretsi z bir ekspertiz talebinden bulunun ki işiniz en iyi şekilde hayalinizdeki gibi olsun.

Uysal Nakliyat / Şişli Eşya Depolama

Şişli Eşya Depolama

Evinizi nakledeceginiz sehirde yeni adresiniz belli olmadan yola çıkmanız yada oturdugunuz evi yola çıkmadan bir süre önce boşaltmaniz gerektigin de, hatta belirli süreli görevler için başka bir şehire veya ülkeye giderken bazı eşyalarınızı dönüsünüze kadar bir yerde korumak istediginiz de eşyalarınız paketlendikten sonra 7m³ eşya depolamaya uygun tahta sandıklarla depolanır, kapakları çakilipmühürlenir, sandıklar teslimatta ancak sizin nezaretiniz de, açılır.Depolamada en güvenli ve kapaıi depolarıyla , sizlere depolama hizmetimizi de sunuyoruz.ve size güven veriyoruz.

Hertürlü su , sel , deprem , yangın ve hırsızlık sigortasıyla depomuz hizmetinizdedir. Koyacak yer bulmakta güçlük çektiginiz kismi veya bir evin bütün eşyası olması halinde, esyalarınızı battaniye, ip, karton koli ve korton silindirik fıçılara koymak sureti ile liste halinde teslim aliyor ve daha sonra bir hafta öncesinden bildirmeniz halinde liste halinde teslim ediyoruz. Biz de kaldığı her ay için sizden kira alıyoruz... Şişli evden eve nakliyat sayfasında taşıma hakkında daha fazla bilgi ala bilirsiniz. Yada eşya depolama sayfamızı ziyaret ede bilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Şişli eşya depolama

Şişli eşya depolama firmaları

Şişli eşya depolama şirketleri

Şişli eşya depolama fiyatları

Şişli eşya depolama ücretleri

Şişli ev depolama

Teklif İste
Biz size ulaşalım