Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Parça Eşya Taşıma

Yılların bizlere kazandırmış olduğu tecrübe birikimini kaliteyle birleştiren firmalardan biri olmaktan gurur ve onur duyuyoruz. Şile parça eşya taşıma firmamız, kendi misyonu olarak ister şehirlerarası olsun ister evden eve, ister fuar, ağır nakliyat, mobilya taşımacılığı olsun taşınacak malzemeniz ne olursa olsun yol, hasar sigortası düzenlenmeden taşıma işlemi hiçbir şekilde başlatılmaz ve nakliyesi olacak yükleriniz firmamızın kendi bünyesinde eğitimli olan uzman kadro kamyon ve yüklerinize göre özel yapım kasalarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyuyoruz. Şile parça eşya taşıma hizmetinde de her alanda olduğu gibi dikkat edilmesi gereken bazı kriterler vardır.

ŞİLE PARÇA EŞYA TAŞIMA HİZMETİ HER ZAMAN SİZLERLE!

Bizler firma olarak tüm bu kriterleri merkeze koyarak, sizlerinde bu konu hakkında değerli fikirlerini alarak, son derece yapıcı bir şekilde hizmetimizi şekillendirmekteyiz. Geniş hizmet imkanlarımız ile değerli eşyalarınızı en iyi biçimde nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. Böylece evde eve nakliyat işleminiz güvence altında olmaktadır.

Parça eşya taşıma hizmetimizde Şile parça eşya taşıma firması olarak eşyalarınızı evinizden ambalajlayıp alıyor ve yeni evinizde eşyalarınızı yeniden evinize çıkarıp teslim ediyoruz. Bu hizmetimiz esnasında demontaj ve montaj işlemleri de yine kadromuzda yer alan uzman personelimiz tarafından uygulanmaktadır. Eğer ki sizler de parça eşya taşıma konusunda uzman bir firmadan destek almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken şey telefon numaralarımızdan bizlerle irtibata geçmek olacaktır.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat