Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Şifa Nakliyat

Taşınmaya karar verdiğiniz anda bu eşyalar ne olacak ve bu stres nasıl son bulacak diye korkmaya başlarsınız. Şifa ev taşıma farkını yaşamak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ofis taşımacılığında ise dikkat edilmesi gerekenlerden birisi nakliyesi sırasında oluşabilecek hasara karşı sigorta yapan firmalardan birisi olan Firmamız ofisinizde bulunan malzemeleri profesyonel bir şekilde ve garantili bir Şifa ofis taşıma işlemi gerçekleştirmektedir.

Evden eve nakliyat ister tam ister parsiyel olarak işinin ehli personelimiz ve araçlarımızla garantili bir taşımacılık sunuyoruz. Ayrıca beyaz eşyalar uzman tesisat ustalarımız tesisatları hazır ise montajlarını gerçekleştirip çalışır vaziyette teslim ederler. Araç filomuz nakliyat işleri için temiz bakımlı hijyenik olup sigortalı Şifa eşya taşıma hizmeti sunuyoruz.

Şifa Nakliye

Eşyamı kime güvenip nasıl bir depoya koyacağım diye artık korkmayın. Eşyanızı bize, teslim edin ki, gözünüz arkada kalmasın. Şifa eşya depolama, İçin Gerekli Her Türlü Malzemeyi kullanırız. Alanında uzman ve yılların verdiği tecrübemizle hatasız demiyoruz ama tüm eşyalarınız sigortalı bir şekilde Şifa evden eve nakliyat denilince akla gelen öncü kuruluş.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat