Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referanslarımız Yorumlarımız İletişim
nakliye keşifcisi

Ücretsiz Expertiz

Nakliyat işleriniz de sağlıklı ve güvenilir bir taşıma için ön keşif daima önemlidir, bu sebeplerden dolayı teferuatlı işlerinizde muhakak firmamızdan ücretsi z bir ekspertiz talebinden bulunun ki işiniz en iyi şekilde hayalinizdeki gibi olsun.

Uysal Nakliyat / Selamiali Nakliyat

Selamiali Nakliyat

Evden eve nakliyat sektörü içerisinde kendisini kaliteli hizmetleri ile ispatlamış olan isimler bulunmaktadır. Bu isimler müşterilerinin menfaatlerine işler yapmakta ve bu doğrultuda müşteri potansiyellerinde artış sağlamaktadırlar. Eşyalarının kıymetini bilenler de Selamiali ev taşıma hizmetlerini araştırarak kendilerini riske atmadan taşınmayı arzu etmektedirler.

Güvenilir kişilere teslim edilen eşyalar görüntülerinden hiçbir şey kaybetmeden yeni yerlerine taşınmaktadır. Aynı şekilde ofis yerlerini değiştirecek kişilerin de adresi olan Selamiali ofis taşıma mekânların öncelikli olarak incelemesini yapmakta ve sonrasında en doğru malzemeler ile işe koyulmaktadır. Parça eşya taşımasında da arzu edilen hizmetleri sunan Selamiali eşya taşıma bu sayede en uzak mesafelere dahi gönderilmesinin zor olduğu düşünülen eşyaları sahiplerine ulaştırmaktadır.

NASIL TAŞINACAĞIM? DİYE DÜŞÜNMEYİ BIRAKIN

Eşyaları taşımanın yanı sıra depolama hizmetleri de sunmakta olan Selamiali eşya depolama ekonomik fiyatlara bu hizmetleri sunmaktadır. Başka şehir ya da ülkelerde belirli süreler kalacak olan kişilerinde bu özel hizmet sayesinde akılları eşyalarında kalmamaktadır. Sizi sizden daha fazla düşünen Selamiali evden eve nakliyat şimdilerde tüm hizmetlerini gözden geçirip daha iyi olabilmek adına yeniliklere uyum sağlayarak kendisini geliştirmektedir.

Teklif İste
Biz size ulaşalım