Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Parça Eşya Taşıma

Her geçen gün hizmet sunulan çeşitli alanlarda teknolojik imkanları genişleten firmamız, profesyonel bir anlayış çerçevesinde parça eşya taşımaktadır. Sarıgazi parça eşya taşıma alanında hedeflenen başarıya kısa süre içinde ulaşan firmamızın sağladığı geniş imkanlar bulunmaktadır. İletişim kurularak ulaşılması halinde her türlü parça eşyanın istenilen adrese taşınması mümkün olmaktadır. Bu işlemlerin kalitesinin de üst düzeyde gerçekleşmesi ve makul fiyatlarda olması önemli hususlarında başında yer almaktadır.

Firmamız sunulan parça eşya taşıma hizmetlerine bakıldığında geniş araç filosu ve tecrübeli ekip imkânı bulunmaktadır. Böylelikle istenildiği zamanda taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Ayrıca sadece Sarıgazi parça eşya taşıma değil, paketleme ve ambalajlama işlemleri de uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Ambalajlama işlemlerinde eşyanın durumuna göre malzeme kullanımı gerçekleştirilmektedir. AB standartlarına uygun olmakla birlikte kaliteli malzeme seçimi firmamızın ilkeleri arasında yer almaktadır.

PARÇA EŞYA TAŞIMADA SAĞLANAN KOŞULLAR

Parça eşya taşıma da faydasız olan ürünlerin kullanımı kesinlikle söz konusu değildir. İlave olarak da ekibimiz tarafından eşyaların demonte ve monte işlemleri yapılabilmektedir. Tek bir parçanın taşınması mümkün olabildiği gibi, çeşitli eşyaların aynı anda taşınması da mümkündür. Bunun için öncelikle eşyaların durumu hakkında bilgiler sorulmaktadır. Ambalajlanan eşyaların taşınmasında dikkatli olunmaktadır. En ufak bir vuruk ve çizik oluşmaması içinde gerekli tüm önlemler alınmaktadır. Araç içinde yerleşimi de ona uygun bir şekilde sağlanmaktadır. Sarıgazi parça eşya taşıma işlemlerinde süre konusunda da titiz bir hizmet sunumu bulunmaktadır.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat