Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Sarıgazi Nakliyat

Taşınmaya karar verdikten sonra en önemli kısım firma tercih etmekten geçer diyorsanız Sarıgazi evden eve nakliyat hizmetimizi incelemenizde fayda vardır. Firmamız bir taşıma firmasından beklediğiniz hizmeti size kaliteli ve kusursuz bir şekilde sunmaktadır. Taşıma sürecini başlatan ilk adım sizin karar vermenizdir. Karar verdikten sonra söz verilen saat ve tarihte Sarıgazi ev taşıma hizmetimizi yapmak üzere çalışanlarımız hazır bir şekilde bekleyecektir. Taşınma öncesinde öncelikle durum değerlendirmesi yapmak için firmamız bulunduğunuz ev ve taşınacağınız evin konumunu gözden geçirerek ona göre araç ve personel ayarlaması yapar.

EŞYALARINIZI TAŞITACAĞINIZ GÜVENLİ FİRMA

Evden eve nakliyat firmamızda hizmet yelpazemiz bir hayli fazladır. Bunlardan en çok tercih edileni ise Sarıgazi ofis taşıma hizmetimizdir. Ofisinize gelerek de- monte ettiğimiz eşyalarınızı büyük bir titizlikle paketleyip araca yükleme işlemi yapılır. Araca yüklenip taşınan ofis eşyalarınız dilediğiniz yere de monte edilir.

Eşyalarınızı değiştirmeye karar verdiyseniz ve eşyalarınızı da ilerleyen günlerde lazım olur diye atmaya kıyamadıysanız Sarıgazi eşya depolama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Eşyalarınızı bizzat evinizden alıp depolama alanımıza kadar nakliyatını yaparız. Sonrasında zarar görmemesi için ambalaj yapıp depolama alanlarımıza kayıt alında kaldırırız. Dilediğiniz zaman teslim alabileceğiniz süre esnekliğini de size sunarız.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat