Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Sancaktepe Depolama

Eşyalarınızı değiştirmeye karar verdiyseniz fakat atmaya da kıyamıyorsanız Sancaktepe eşya depolama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Sizin yerinize eşyalarınızı evinizdeki gibi güvenli bir şekilde saklayabiliriz. Eşya depolama alanlarımıza eşyalarınızı koyabilmeniz için öncelikle firmamız ile irtibata geçmelisiniz. Eşyalarınız son durumu ne kadar bir alana sığacağına dair bilgileri sizden aldıktan sonra evinizi gelerek tüm eşyalarınızı sizden alırız. Eşyalarınızı depolama alanımıza koymadan önce karışıklığa sebebiyet olmaması için kayıt alına almamız gerekir. Kayıt altına aldığımıza dair evrağın bir nüshası sizde olması gerekir. Teslim alacağınız zaman bu nüsha son derece önemlidir.

EŞYALARINIZI SİZİN YERİNİZE MUHAFAZA ETMEMİZİ İSTER MİSİNİZ?

Teslim ettiğiniz eşyalarınızı öncelikle kaliteli ambalaj malzemeleri ile paketlenir. Eşyalarınız sonrasında Sancaktepe ev depolama firmaları alanına taşınır. Evden eve nakliyat ve ambalajlama işlemleri tamamen uzman kadromuz ile yapılmaktadır. Eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Dilerseniz herhangi bir doğal afetten dolayı eşyalarınıza zarar geldiğinde bunu size karşılamaları için sigortalı hizmetten de yararlanabilirsiniz. Eşyalarınıza gelen zararı sigorta şirketleri size bizzat ödeyebilir. Bu hizmetten yararlanmak istemezseniz de bu alanda işinde başarılı kuruluşları tercih etmelisiniz.

Hangi koşullarla eşyalarınızı bize teslim ederseniz edin az veya çok olması hiç sorun değildir. Eşya depolama hizmetimizde her eşyaya uygun olarak düşünülmüş depolama alanlarımız vardır. Eşyalarınızı bize teslim ettikten sonra dilerseniz bir ay dilerseniz bir yıl sonra teslim alabilirsiniz. Manevi değeri yüksek olan eşyalarınızı sizden daha iyi muhafaza edeceğimizden emin olabilirsiniz.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat