Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Sahrayıcedid Nakliyat

Evden eve nakliyat dendiğinde akla ilk gelen Sahrayıcedid evden eve nakliyat firmamız ile sizlerde taşınırken aylar öncesinde strese girmeyeceksiniz. Taşınma sorunlarıyla ilgili tüm sorularına getirdiğimiz ekonomik çözümler ile arkanıza yaslanıp rahat bir nefes alabilirsiniz. Sahrayıcedid ev taşıma ile mutlu çalışınlar mutlu müşteriler prensibi ile yola çıktık ve yılardır bu sayede zirvede yer almaktayız.

EVDEN EVE NAKLİYAT MI DEDİNİZ?

Sahrayıcedid firması olarak bu semte taşınmak istediğinizde ister ev ister ofis hiç fark etmez bizleri hemen arayarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Sahrayıcedid ofis taşıma alanında da titiz bir çalışma yürütürüz. Yaptığımız her taşıma gibi değerli ofis eşyalarınıza da emanet gözü ile bakarız.

Bazen şehir dışında hangi nedenden olursa olsun bir süreliğine çıkmanız gerektiğinde ne yapıyorsunuz? Boş eve eşyalar var diye onca kira ödemek artık eskide kaldı. Sahrayıcedid eşya depolama sayesinde eşyalarınızı güvenle depolatabilirsiniz. Ayrıca uygun fiyat seçenekleri sayesinde bu işten yüzde yüz karlı çıkan siz değerli müşterilerimiz olacaktır. Bizi arayın!ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat