Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Razanoğlu Nakliyat

Evden eve nakliyat alanında hizmet veren firmamız önemli semtlerden olan Razanoğlu evden eve nakliyat başta olmak üzere çeşitli şekillerde hizmet sunmaktadır. Profesyonel bir çalışma düzenine sahip olmanın yanı sıra randevu sistemi ile hizmet veren firmamızın geniş araç filosuna sahip olması da önemli bir avantajdır. İstenildiği gün ve saatte hizmet sunma kapasitesine sahip olan firmamız sadece eşyaların taşınması değil, paketlemesi, ambalajlaması ve düzenlenmesi konusunda da önemli farklara sahiptir.

TAŞIMACILIK ÖZELLİKLERİ

Yapılacak paketleme işlemlerinin öncesinde eşyaların kaliteli ambalaj malzemeleri ile sarılması hasar almamaları açısından kritik öneme sahiptir. Bununla birlikte kolileme işlemlerinde de dikkat edilen belli hususlar bulunmaktadır. Firmamız Razanoğlu ev taşıma işlemlerinde hızlı ve pratik bir işleyişe sahiptir. Bununla birlikte eşyaların taşınma sırasında hasar almaması içinde köşe bölümlerine birtakım ürünler konulabilmektedir. Razanoğlu ofis taşıma hizmetinde ise demonte ve monte işlemleri ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Ofis mobilyalarının taşınmasını daha kolay hale getiren bu durumların dışında Razanoğlu eşya depolama imkanlarının geniş olması da firmamızı öne çıkaran bir başka unsurdur. Müşteri memnuniyeti bakımından oldukça iyi bir konumda yer alan taşımacılık firmamız, belirtilen süre içinde eşyaların kusursuz bir şekilde ulaştırılmasını sağlamaktadır.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat