Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Poyraz Nakliyat

Sigortalı taşımacılık ile güven oluşturan Poyraz ev taşıma firmaları, bu doğrultuda faaliyet göstererek kaliteli çalışmalarına olan güvenini vurgulamaktadır. Bu prensibi ile hem müşterileri için hem de uzun vadeli çalışma potansiyeli için sağlam temeller oluşturmaktadır. Ekip kadrosundaki tecrübe ve sorumluluk bilinci kapsamında kusursuz çalışmalara imza atılmaktadır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE BAĞLI HİZMETLER

Müşterilerin almak istediği nakliye hizmetlerine göre etkin çalışma planı oluşturularak Poyraz evden eve nakliyat hizmetlerinin sunulması gerçekleştirilmektedir. Güler yüzlü personelleri ile sorunsuz çalışmalar yapılmakta ve ev taşımanın yanında Poyraz ofis taşıma hizmeti de etkin olmaktadır. Daha kaba ve hantal eşyalar kullanılması açısından daha fazla insan gücüne sahip olunması sonucu ofis taşıma için yeterli ekipler devreye girmekte ve hiçbir şekilde zaman kaybı yaşanmamaktadır.

Evden eve naklliyat güvenlik sistemlerinin üst düzel olmasına dikkat edilmektedir. Depolama alanlarında bulunan kamera sistemleri ve görevli güvenlik personelleri ile Poyraz eşya depolama hizmeti için gereken çalışma planları sunulmaktadır. Güvenle teslim edeceğiniz bir firma olarak asla pişman olmamanız için muazzam bir hizmet sunulmaktadır.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat