Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referanslarımız Yorumlarımız İletişim
nakliye keşifcisi

Ücretsiz Expertiz

Nakliyat işleriniz de sağlıklı ve güvenilir bir taşıma için ön keşif daima önemlidir, bu sebeplerden dolayı teferuatlı işlerinizde muhakak firmamızdan ücretsi z bir ekspertiz talebinden bulunun ki işiniz en iyi şekilde hayalinizdeki gibi olsun.

Uysal Nakliyat / Piyano Taşıma

Piyano Taşıma

Piyano taşıma sektörünün yeni ilgilerinden birisi de piyano taşımacılığıdır. Sanırım hemen hemen her firma piyano taşımacılğı hizmeti sunduğunu ve sorunsuz bir taşıma olacağını iddia eder. Fakat evden eve nakliyat işlemlerinde olduğu gibi piyano taşımacılığında da işin ehli insanlarla çalışmak çok önemlidir.Sizlerle manevi değeri olan piyanolarınızı, piyano nakliyesi yapan güvenilir bir firma ile gerçekleştirmediğiniz takdirde piyanolarınızda mobilya hasarları, tel kopması, akort ayarında düzelemiyecek hasarlar gibi olası kaçınılmaz zararları üzülerek bildirmek isteriz.

Bu sebeple yılların verdiği tecrübe ile sizlere sorunsuz bir piyano taşımacılığı hizmeti sunmaktayız. Evden eve nakliyat olarak alanında yetiştirilmiş elemanlar ve değerlerimize saygı duyan bir misyon anlayışı ile piyano taşımacılığı hizmeti vermeye devam ediyoruz. Tek yapmanız gereken piyanonuzun resimde olduğu gibi ‘A – B – C’ ölçülerin; 0532 177 72 37  HATIMIZA BİLDİRMEK.

  1. Piyano Taşıma

  2. İstanbul Piyano Taşıma

  3. Şehirler arası Piyano Taşıma

  4. Şehir içi piyano taşımacılığı  firmaları
  5. Piyano taşıma şirketleri

  6. Piyano taşıma ücretleri & fiyatları

Teklif İste
Biz size ulaşalım