Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Petroliş Nakliyat

Gün geçtikçe insanlar daha büyük alanlara ve daha merkezi yerlere taşınmak için semt değiştirme arayışı içine girdiklerinde kendileri için en uygun olan Petroliş evden eve nakliyat firmamızı tercih edebilirler.

Ev eşyalarınızı büyük bir özenle taşıyan firmamız ayı zamanda sizlerde sözleşme imzalayarak eşyalarınızın başına herhangi bir şey gelmesi durumunda tüm masrafı karşılarlar. Semtin en iyisi olan  Petroliş ev taşıma müşteri temsilcisinden personeline, personelinden şoförüne kadar ekip ruhuyla hareket eden, çalışanlarımızın ve firmamızın hedefi müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

HIZLI VE UYGUN NAKLİYAT HİZMETİ

Evden eve nakliyat siz değerli müşterilerimiz için Petroliş semtinde aynı zamanda  Petroliş ofis taşıma alanında da verdiğimiz kaliteli hizmetten bahsetmek isterim. Paketleme dahil eşyaların karışmaması için etiketlemeye kadar bizzat ilgilenerek en ufak hataya yer vermeden bir taşıma gerçekleştiririz.

Bazı eşyalarınıza koyacak yer bulamıyor musunuz? Ya da şehir dışına bir süreliğine çıkmanız gerek ve boş eve kira vermek istemiyorsanız Petroliş de bayiliği bulunan  Petroliş eşya depolama sayesinde eşyalarınızı istediğiniz süre zarfında depolatabilirsiniz. Gayet hijyenik ve tüm hava koşullarına uygun şekilde paketlediğimiz eşyalarınızı büyük alanlarımızda depolarız.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat