Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referanslarımız Yorumlarımız İletişim
nakliye keşifcisi

Ücretsiz Expertiz

Nakliyat işleriniz de sağlıklı ve güvenilir bir taşıma için ön keşif daima önemlidir, bu sebeplerden dolayı teferuatlı işlerinizde muhakak firmamızdan ücretsi z bir ekspertiz talebinden bulunun ki işiniz en iyi şekilde hayalinizdeki gibi olsun.

Uysal Nakliyat / Pendik Depolama

Pendik Depolama

Günümüzde insanlar pek çok neden dolayı eşyalarını depolatmak istediklerinde semtin ve şehrin en iyi eşya depolama hizmeti veren Pendik eşya depolama hizmetimizden yararlanırlar. Eşya depolama işi başlı başına büyük özen ve profesyonellik isteyen bir alandır. Çok değerli eşyalarınızın başına herhangi bir kaza gelmeden yıllarca depolatmak istediğinizde firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Eşya depolama irmamızda sağlamış olduğumuz ayrıcalıklar arasında sizlerle karşılıklı güveni sözleşme maddeleri ile koruma altına almak avantajı vardır. Sözleşme maddeleri ve sözleşme dosyasında eşyanızı bize kendi istediğiniz ile teslim ettiğiniz, kaç adet hangi eşyalarınız olduğu, kimlik bilgileri ile hangi süre zarfına kadar depolatmak istediğinize dair bilgiler bulunmaktadır.

HİJYENİK EŞYA DEPOLARI

Sözleşme maddelerinden en az birinin ihmal edildiğini düşündüğünüzde firmamıza ulaşarak itirazda bulunabilirsiniz. Bu denli kendine güvenen tek firma piyasa ve Pendik semtinde yalnızca bize aittir. Eşya depolatmak işinde Pendik ev depolama hizmetinin ayrıcalıklarını rakip firmalarda asla bulamazsınız. Çünkü eşyalarınızı aldığımız andan itibaren bizler için birer emanet olurlar.

Eşyalarınızı özel ve her türlü hava koşuluna karşı dayanıklı ambalajlarımızla paketleriz. Pendik eşya depolama işinin ehli ve deneyimli personellerimiz ile büyük depolarımızda yıllarca güvenli bir şekilde eşya depolama hizmeti alabilirsiniz. Sektörün önce firmaları arasında ilk sırada yer alır ve eşyalarınızın başına bir şey gelmemesi için her gün kontrol ederiz. Ayrıca gayet hijyenik ortamlarda her gün temizliği yapılan alanlarda eşyalarınız korunarak depolanır.

Teklif İste
Biz size ulaşalım