Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Paşabahçe Nakliyat

Belirli dönemlerde indirim kampanyası sunan Paşabahçe evden eve nakliyat firmaları %30 a varan indirimler ile müşterilerinin yüzünü güldürmektedir. Büyük ev veya iş yerlerinin daha fazla eşyaya sahip olması bakımından Paşabahçe ev taşıma hizmetlerinde müşterilerin yüksek rakamlarda fiyat ödemesi gerekmesi durumunda da indirimli taşımacılık hizmetlerini devreye sokmaktadır. Böylece kaliteli taşıma hizmetlerinden daha az bedel ödenerek faydalanılması sağlanmaktadır.

MÜŞTERİLERİ SEVİNDİREN YENİLİKLER

Yeni ve çözüm odaklı ekipmanlar kullanılarak hem personellerin yıpranması engellenmekte hem de müşterilere daha kaliteli hizmet sunulması amaçlanmaktadır. Ayrıca Paşabahçe ofis taşıma ve diğer taşıma hizmetleri gerçekleşirken personellerin yıpranmaması, müşterilere karşı davranışlarında pozitif olmasında etkili olmaktadır. Çözüm odaklı ve ileriye dönük yatırımlar yapma hedefleri ile harekete geçen firma bu konuda başarılı bulunmaktadır.

Evden eve nakliyat tüm eşyaların listesi çıkartılarak, müşteri ve firma bu listeyi elinde tutmaktadır. Olası problemlerin engellenmesi ile Paşabahçe eşya depolama konusunda firma ve müşterilerin güvene alınması sağlanmaktadır. Yine eşyaların boyutlarına ve konuma göre depolama alanları mevcut olmakta ve zarar görmeyeceği temiz ortamlarda depolanmaktadır.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat