Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Parseller Nakliyat

Koltuk takımı, beyaz eşya, halılar, çocuk odası ve yatak odası dolapları ve diğer tüm eşyaların zarar görmemesi adına doğru şekilde parçalanıp yeniden kurulması gerekmektedir. Bu tür işlerde kendisine güvenen parseller ev taşıma tüm görevi üstlenip taşınmaları gerçekleştirmektedir. İşinde uzman ekip hizmetleri boyunca müşterilerini memnun etmek adına ellerinden geleni fazlası ile yapmaktadırlar.

En az ev eşyaları kadar özen gerektiren hatta biraz daha zorlayıcı olabilen ofis taşınmalarında da parseller ofis taşıma devreye girmektedir. Müşterilerinin güvenini kazanan ve onların arzu ettiği kalitelerde hizmetleri sunan parseller eşya taşıma tüm bu hizmetleri yaparken belirlediği planların dışına çıkmayarak zamanını en iyi şekilde değerlendirmekte ve işlerini arzu edilen vakitlerde bitirmektedir. Günümüzde çok fazla ihtiyaç duyulan bir diğer hizmet ise eşya depolama olmaktadır.

EŞYALARINIZ BİZE EMANET

Taşınmalarda olduğu gibi eşyaların özenle paketlenip araçlarla depolama alanlarına ulaştırılması istenilmektedir. Bakımlı ve güvenilir depolara sahip parseller eşya depolama üzerine düşeni fazlası ile yapmaktadır. Her konuda yardımcı olan parseller evden eve nakliyat uzak-yakın fark etmeksizin istenilen her zaman dilimlerinde nakliyat hizmetlerini sunmaktadır. Evden eve nakliyat işinde en iyi bilgilendirme.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat