Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Para Kasası Taşıma

Geçmiş zamandan farklı olarak taşıma sektörü günümüzde son derece modern ve çağdaş şekillerde yapılmakta taşıma işlemleri için birçok farklı metotlar uygulanmaktadır. Çağa ayak uydurabilmek için her türlü yeniliği takip eden firmamız da son teknolojik ekipmanları bünyesinde bulundurmakta özellikle özel deneyim isteyen para kasası taşıma gibi işleri de hassasiyet ile yerine getirmekte ve profesyonel çözümler sunmaktadır.

Bu tip uzman kadro ve deneyim isteyen işlerde çalışacak kadronun deneyimli olması gerekmektedir aksi takdirde taşınan kasalar ile sorunlar yaşanabilmektedir. Bu yaşanılan sorunların başında kasaların; merdivenlerde kırılması, zeminlerde çizilme gibi sıkıntılar yaşanabilmekte daha önemlisi iş kazaları da olabilmektedir.

PARA KASASI TAŞIMA

Firma olarak her zaman güven ve doğru taşımacılığa yönelik çalışma tavrımızdan dolayı günün her saati bizlere ulaşılabilmekte ve mobil ekiplerimiz tarafından taşıma istenen yere kısa sürede ulaşılmaktadır. Ekspertiz raporları çıkartılmadan fiyat verilmemekte öncelikle ne istendiği önemli olmaktadır. Ticari faaliyetler sürdürülen şirketlerin taşınmalarında özellikle para kasası taşıma kısmı vinç sistemi kullanılarak veya kasaları özel kızaklara yerleştirip kayış sistemi ile yapılmaktadır.

Hangi yöntemin kullanılacağını anlamak için gerekli olan etüt çalışmaları neticesinde yönteme ve çalışacak personel sayısına karar verilmekte bu neden ile ekspertiz çalışmaları işimizde büyük önem arz etmektedir. Evden eve nakliyat şeklinde başlayan taşıma sektörü zaman içerisinde işyeri, fabrika taşımacığı olarak ilerleyip günümüzde asansörlü taşıma ve istanbul para kasası taşıma gibi daha özel ve hassas alanlara da kaymaktadır.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat