Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Ortaçeşme Nakliyat

Ortaçeşme evden eve nakliyat şirketleri içinde yer alan ve kurumsallaşmayı başarabilmiş, teknolojik olarak sektörün gerekliliklerini karşılayan bir firmayız. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sayesinde sizin belirlediğiniz gün ve saatte sizi ziyaret ederek sarf edilecek gerekli malzeme ve uygun nakliye aracını belirleriz. Uzman personelimiz eliyle eşyalarınızı yerinde toplar, ambalajlar/paketler ve yeni adresinizde kurarız. Bütün toplanma, taşınma ve kurma aşamaları boyunca elinizi hiçbir şeye sürmezsiniz.

ORTAÇEŞME EVDEN EVE NAKLİYAT

Ortaçeşme ev taşıma sektöründe yer alan firmamız, eşyalarınıza hijyen ambalajlama ve uygun paketleme yaparak asansörlü taşıma sistemiyle nakliye aracına yükleriz. Aynı zamanda, Ortaçeşme ofis taşıma sektöründe de faaliyet yürütüyoruz. Ev ve ofis eşyalarınızı firmamız güvencesi altında büyük bir özen ve hassasiyet içinde nakliye sigortası kapsamında taşırız.

Evden eve nakliyat her nevi eşyanızı, özüne uygun düşen depolarımızda saklama hizmeti de veriyoruz. Depo hizmetimiz size özel saklama alanlarından oluşur. Depo kapılarımız özel kilit sistemine sahip olarak muhafaza edilir. Depolarımız, Özel Koruma ve Güvenlik personeli gözetiminde ve cctv kameralarla 7/24 canlı olarak takip edilir. Ortaçeşme eşya depolama hizmeti sunan firmaların arasında bulunan şirketimiz olarak, depolarımızda bulunan eşyalarınızı garantimiz altında ve sigortamız kapsamında depolarız.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat