Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Orhangazi Nakliyat

Evden eve nakliyat alanında son derece yetkin kişilerden oluşan ekiplere sahip olan taşımacılık firmamız Orhangazi evden eve nakliyat hizmetlerinde farklı teknik araçlar kullanmaktadır. Eşyaların taşınmasında herhangi bir zarar verilmemesi için AB standartlarına uygun ambalaj malzemeleri tercih edilmesinin dışında yüksek katlı binalardan yapılacak Orhangazi ev taşıma işlemleri için asansörlü düzenekte kullanılmaktadır. Böylelikle çok daha kısa süre içinde eşyaların güvenli bir şekilde indirilmesi mümkün olmaktadır.

NAKLİYE İŞLEMLERİNDE ÖNEMLİ UNSURLAR

Balkon ya da büyük camlı bölümlere yanaştırılan asansörlü düzenek sadece ev için değil, Orhangazi ofis taşıma işlemleri içinde geçerli olmaktadır. Balkon ya da büyük boyutlu pencerelerden yapılan taşıma faaliyetlerinde gerekli tedbirlerde son derece üst bir seviyede olmak kaydıyla alınmaktadır.
Eşyaların herhangi bir zarar görmemesi için dikkatli bir şekilde taşınması mümkün olurken zamanında ulaştırılması konusunda da firmamız gerekli imkanlara sahip olmanın verdiği avantajları kullanmaktadır.

Orhangazi eşya depolama imkanlarının geniş olması da firmamızı çok daha fazla öne çıkarmaktadır. Kusursuz bir şekilde kısa süre içinde her türlü taşımacılık işleminin yapılabilmesini sağlamanın yanı sıra eşyaların sigortası da istenilen şekilde olmaktadır.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat