Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Ömerli Nakliyat

Evden eve nakliyat firmamız profesyonel anlamda taşımacılık alanında hizmet vermektedir. Ömerli ev taşıma işlemlerinde son derece tecrübeli ekiplere sahip olan firmamız bünyesinde geniş araç filosu da bulunmaktadır. İstenilen tarihte yapılan nakliye işlemlerinde sadece taşımacılık değil, paketleme ve ambalajlama da yer almaktadır.

Deneyimli çalışanlarımız AB standartlarına sahip ambalajlar ile eşyaların paketlemesini yapmaktadır. Böylelikle hiçbir şekilde hasar alınmasına izin verilmemektedir. Ömerli ofis taşıma işlemlerinde ise daha çok küçük boyutlu araçlar tercih edilmektedir.

NAKLİYE FİRMAMIZLA SUNULAN HİZMETLER

Asansörlü sistem kullanım imkânı da vaat eden firmamız tarafından eşyaların sigortalanması da yapılabilmektedir. Bununla birlikte Ömerli eşya taşıma işlemlerinde tek bir parça ya da birden fazla parçanın paketlenerek taşınması mümkün olmaktadır. Ömerli eşya depolama açısından yeterli seviyeye sahip olmasının dışında son derece kaliteli bir şekilde hizmet veren firmamızda her türlü teknolojik imkânda sağlanmaktadır.

Ömerli evden eve nakliyat işlemlerinin oldukça titiz olmasının yanı sıra zahmetsiz olması yönüyle de tercih edilmektedir. Müşteri memnuniyeti açısından yüksek seviyede bulunan firmamız, her türlü nakliye hizmetinde üst seviye bir kaliteye sahip olmanın gururunu yaşamaktadır.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat