Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Okul Taşıma

Kurumsal bir Okul taşıma hizmeti veren firma arıyorsanız firmamız sizler için yıllardır bu işi büyük bir profesyonellik ve ustalıkla gerçekleştirerek sizleri asla yarı yolda bırakmadan tüm taleplerinize ekonomik çözümler getirirken başarılı bir taşıma süreci gerçekleştirir. Okul taşımacılık alanında başarılı ve usta ekip arkadaşlarımız sayesinde rakip firmalara göre her zaman bir adım önde olmamızın sebebi köklü ve kurumsal bir firma olmamızdan kaynaklanır. 7/24 hizmet veren bir nakliye şirketi olarak bizi aradığınızda mutlaka telefonunuza cevap veren güler yüzlü müşteri temsilcilerimizle konuşmalara görüşmelere başlayabilirsiniz.

KURUMSAL OKUL TAŞIMA

Kurumsal nakliye de en önemli ve en özen gösterilmesi gereken detayı olan Okul taşıma hizmetini doğru firmadan almanız eşyaların güvenirliliği için çok önemlidir. öğrencilerin kullandığı her türlü eşyaları taşımak için sizlerle yaptığımız görüşmeler doğrultusunda doğru ekip ve ekipmanlarımız ile yola çıkar ve taşıma için söz verdiğimiz zamanda adresinize ulaşırız. Özellikle okul laboratuarlarında kullanılan deney malzemelerin maddi değeri oldukça fazla olduğu için deney malzemelerini taşırken büyük önem göstererek bu konuda hassas davranırız.

Farklı birimlerde olan tüm okullar için istanbul okul taşıma hizmetimiz mevcuttur. Müşterilerden tam not alabilmek için göstermiş olduğumuz başarılı okul taşımacılık hizmetimiz ile piyasa da adımıza sık sık rastlayabilirsiniz. Parmakla gösterilen ve işinin hakkını veren tek firma olarak okul taşıma alanında verdiğimiz emekler ve özveriler sayesinde hatasız, kazasız, güvenilir bir taşımacılık gerçekleştiririz.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat