Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Ofis Taşıma

İstanbul’da son zamanlarda yeni yeni kendini gösteren ve güzel projelerle adından bahsettiren Ataşehir semtini örnek verecek olursak; Varyap Meridian gibi projeler sayesinde tüm halka adını duyuran ve gün geçtikçe daha da popüler bir semt olan İstanbulda günlük ortalama 2-3 dükkanın ya da ofisin kapandığı, 5-10 arasında ofisin ise taşındığı söylenmektedir. Bu da Ofis taşıma işinin yeni gelişmekte olan bu bölgede bile geliştiğini ve sıklıkla başvurulan bir firma olduğunu göstermektedir.

Yeni iş kurmak isteyenlerin genelde tercih ettiği bu tarzda yeni gelişen ilçelerde tutunmak her zaman kolay olmadığı için Ataşehir ofis eşyası taşıma firmaları daha uzun bir süre yeni ofis açarak işinden memnun olmayan ve taşınma ihtiyacı hisseden müşterilerine hizmet vereceğe benziyor.

Ofis taşıma hizmetlerinde lüks taşıma hizmetleri sunmaktadır. ofisiniz mi taşınacak? Siz det etmeyin biz taşırız. Yapmanız gerek firmamız ile iletişime geçmek İstanbul şehir içi olsun veya şehirler arası olsun 7/24 sınırsız taşıma işlemleri ile firmamız hizmetinizdedir. Kaliteli taşımanın yolu iyi firma seçmekle başlar.

Firmanın geçmişi ve çalışmaları dikkate alınarak firma seçiminizi yapınız. Uysal ofis taşıma hizmetleri ile iş yerinizi Türkiye’nin her yerine kaliteli bir şekilde taşıta bilirsiniz. Ofis Eşyalarınız Uysal nakliyat Güvencesinde…

Ofis Taşımacılığın da, Öncelikle expert eleman gelerek ofisi inceler. İnceleme bittikten sonra etüt çalışması yapılır.Eğer anlaşılırsa Ataşehir Naklıyat’ın diğer bölümlerinde olduğu gibi taşıma işlemi kağıt üzerine dökülerek karşılıklı sözleşme yapılır. Taşıma günü ofis görevlileri elemanlarla değil direkt olarak Ofis taşımacılığı formeni ile muhataptır.

Tüm ofis eşyaları Avrupa’dan ithal pet garft kâğıtlara sarılır. Dosya ve masa aksesuarları ise kolilere konulur.
Taşıma günü taşımanın daha seri ve daha rahat olması için ofis bölüm bölüm taşınır.
Arşiv dolapları ve masaların demontesi daha seri olması için şarjlı meteryaller kullanılmaktadır.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat