Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Namık Kemal Nakliyat

Taşınmak için zannettiğiniz kadar uzun zamana ve fazla ödemeler yapmanıza gerek yok. Büyük çabalar gösterip eşyaları taşıyacak kişileri, nakliye aracını ve kullanılacak ekipmanları ayarlamakla zaman kaybetmek yerine tim işi Namık Kemal ev taşıma ekibine bırakabilmektesiniz.

Evden eve nakliyat ve iş yerlerinin taşınmalarında gerekli hizmeti sunan Namık kemal ofis taşıma hizmetlerini sunarken teknolojinin nimetlerinden büyük ölçüde faydalanmaktadır. Yüksek binalar için oldukça avantaj sunan asansör sistemini de taşınmalarda kullanan Namık Kemal eşya taşıma bu özel imkân sayesinde ekibin daha az enerji harcayarak kısa süre daha fazla iş yapmasına olanak sağlamaktadır.

EŞYALARINIZ GÜVENİLİR ELLERDE

Yine aynı şekilde paketlemelerde kaliteli malzemeler tercih ederek eşya sahiplerinin gereksiz üzüntüler yaşamalarına engel olmaktadırlar. Eğitim, askerlik, yurt dışı seyahatleri gibi farklı durumlarda farklı şehirlere belirli süreler gitmek zoruna kalırız.

Bu tür durumlarda eşyalarımızın güvenilir ellerde zarar görmeden muhafaza edilmelerini arzu ederiz. Bu konuda yardımcı olan Namık Kemal eşya depolama her an bizlerin yanında olmaktadır. Yapılması gereken tek şey Namık Kemal evden eve nakliyat ekibine eşyalarımızı teslim etmektir.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat