Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referanslarımız Yorumlarımız İletişim
nakliye keşifcisi

Ücretsiz Expertiz

Nakliyat işleriniz de sağlıklı ve güvenilir bir taşıma için ön keşif daima önemlidir, bu sebeplerden dolayı teferuatlı işlerinizde muhakak firmamızdan ücretsi z bir ekspertiz talebinden bulunun ki işiniz en iyi şekilde hayalinizdeki gibi olsun.

Uysal Nakliyat / Mustafa Kemal Nakliyat

Mustafa Kemal Nakliyat

Evden eve nakliyat firması sizlere bu rahatlığı sunmuş ve kalitesinden ödün vermeden işini teslim etmesi sizlerin güvenini her zaman sağlamaktadırlar.
Firma, hizmetin işleyiş tarzı ve gerekli planlama tarzı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Mustafa Kemal ev taşıma, eşyalarınıza zarar vermeden yapmakta ve tam zamanında istediğiniz bölgeye taşıma işlemlerini gerçekleştirmektedirler. Sadece ev ile sınırlı kalmayıp ofis, iş yerleri taşınma gibi işlemlerinizde de yardıma koşmaktadır.

KALİTEYİ AMAÇLAMIŞ FİRMA

Uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet vermektedirler. Ambalajlama yaparken dikkatli olunmakta ve Mustafa Kemal evden eve nakliyat ile taşınacağınız yeni ofislerinizde sizlere yardımcı olmaktadır. Taşındığınız eşyalarda sizlere herhangi bir masraf çıkarmadan eşyalarınızı düzenli bir şekilde taşımaktadırlar. Uzman çalışma kadrosu ile güvenilir ve sağlam bir firma olması sebebi ile ilk tercihler arasında olmaktadır. Mustafa Kemel eşya depolama ile de eşyalarınızı istediğiniz gün kadar tutabilir ve sizlere kaliteli hizmet vermek amacı ile çalışmalarına devam etmektedirler.

Teklif İste
Biz size ulaşalım