Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Mobilya Taşıma

Teknolojinin günümüzde her alanda ilgiyle karşılanması çift taraflı memnuniyeti de beraberinde getirmektedir. Evden eve nakliyat firmamızda yer alan hizmetlerin tamamı teknolojiye uygun olarak hazırlanıp taşınmaktadır. Mobilya taşıma sırasında kullanılan malzemelerin tamamı birinci sınıf kaliteye sahiptir. Dolayısıyla taşımacılıkta firmanın kaliteli hizmet vermesi çok önemlidir.

Antika mobilya taşıma öncesi ve sonrası sunulan hizmetlerin de bir o kadar yapıcı olması da gerekir. Herhangi bir hasara karşı müşteriye karşı telkinde bulunup sorunu çözüme ulaştırmak firma olarak dikkat ettiğimiz konulardandır. Firma olarak verdiğimiz hizmetlerin tamamında müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır.

Özel mobilya taşıma sırasında da eşyalarınıza en az sizin kadar değer veriyor olmamız da sizi memnun eden ayrıntılardan sadece bir tanesidir. Mobilya taşıma işlerimizin tamamı sistemli ve planlı ilerlemektedir. Firmamız ile irtibata geçtikten hemen sonra evinizin gelip ön bir görüşme yapmamız kaliteli hizmet vermemiz açısından önemlidir.

KALİTELİ TAŞINMAYI MI HAYAL EDİYORSUNUZ?

Görüşme sonrasında planlanan aracın ayarlanıp çalışan sayısının belirlenmesi mükemmel bir iş çıkarmamız için önemlidir. Firma olarak size mahcup olmadan dilediğiniz ve hayal ettiğiniz taşnmayı size sunmaya çalışmak asli görevlerimiz arasındadır. İstanbul Mobilya taşıma işlerinde görevli tüm çalışanlarımızın işinde profesyonel olması da dikkat ettiğimiz konulardandır.

Her türlü mobilya çeşitinizin montajve de-monte işleri firmamız tarafından yürütülmektedir. Aklınıza takılan sorularınız için ve fiyat bilgisi için size hizmet veren irtibat numaralarımız ile görüşme sağlayabilirsiniz. Kaliteli stresten uzak taşınma nasıl olur sorunuza cevap arıyorsanız firmamızı tercih etmekten asla çekinmeyin.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat