Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Mimar Sinan Nakliyat

Eşya taşıma ve nakliye alanında yıllardır müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmet vermekteyiz. Mimar Sinan evden eve nakliyat firmaları içerisinde en iyisi olarak yer alan firmamız işinde uzman personel ile hizmet vermektedir. Hizmetimiz müşteri isteği doğrultusunda evden eve, ofislere, fabrikalara ve daha birçok yere yapılmaktadır.
Mimar Sinan ev taşıma bölgesinde ve diğer ilçelerde verdiğimiz hizmetle size bir telefon kadar uzağız. Taşıma öncesi hizmette eşyalarınıza uygun ambalajlarla kaplanır. Taşıma esnasında ise eşyalarınızın yüküne göre büyük ya da küçük araçlarla korumalı bir şekilde isteğiniz yere ulaşır. Firmamızı aramanız ve hizmet talep etmeniz halinde Mimar Sinan ofis taşıma ve ev taşıma ile hizmetinizdeyiz.

MİMAR SİNAN EVDEN EVE NAKLİYAT

Ulaştırılan eşyalar alanının en yenisi olan teknolojik asansörlü sistemlerle evinize taşınır. Evden eve nakliyat esnasında işinde uzman personelimizce ve herhangi bir hasara uğramadan taşınır. Firmamız Mimar Sinan eşya depolama alanında da hizmet vermektedir. Sizde eşyalarınızın hasarsız ve zararsız bir şekilde elinize ulaşmasını istiyorsanız haftanın 7 günü iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilir önceden hizmet istediğiniz tarihi belirleyebilirsiniz.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat